X
تبلیغات
زولا
شنبه 21 آذر‌ماه سال 1388

 

سوال : روش کار با این سایت چگونه است؟جواب : اگر شما دارای سایت و یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید پس از عضویت در این سیستم کدهای تبلیغاتی را در صفحات وب خود قرار داده و به ازای هر کلیکی که بازدیدکنندگان سایت شما بر روی تبلیغات می نمایند پورسانت دریافت کنید.

سوال : من چطور می توانم تبلیغات سایت اوکسین ادز را در وبلاگهای بلاگفا قرار دهم؟جواب : راهنماییهای لازم در قسمت دریافت کدهای گرافیکی و متنی صورت گرفته است.

سوال: کدهای تبلیغاتی مربوط به خود را باید از کدام قسمت دریافت نمایم و در کجای وبلاگ یا سایت خود قرار دهم؟
جواب : شما با مراجعه به منوهای " کد تبلیغات گرافیکی" و " کد تبلیغات متنی" می توانید اقدام به دریافت تبلیغات نمایید و آنها را در قالب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

سوال :آیا در سایت خود می توانم از جملاتی مانند "برای حمایت از ما بر روی تبلیغات کلیک نمایید" استفاده کنم و یا اینکه از کدهایی مانند "کد صفحه سیاه" در هنگام ورود افراد به سایت یا سایر صفحات استفاده نمایم؟
جواب : خیر شما مجاز نمی باشید و در صورت مشاهده طبق شرایط و مقررات عضویت شما مسدود خواهد شد.

سوال :آیا می توانم تبلیغات شما را در چند سایت یا وبلاگ نمایش دهم؟
جواب : بله .در حال حاضر می توانید در 6 سایت یا وبلاگ به نمایش تبلیغات بپردازید ولی توجه داشته باشید که باید همه آنها را از طریق صفحه ویرایش مشخصات کاربری در سیستم ثبت نمایید در غیر این صورت کلیکی برای شما محاسبه نخواهد شد و سایت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

سوال :سایت من چندتا آدرس داره آیا باید همه آنها را در سیستم ثبت کنم؟
جواب : به شما پیشنهاد می شود که آدرسهای اصلی سایت یا وبلاگ خود را که مورد استفاده بازدیدکنندگان هست در سیستم ثبت نمایید .

سوال : چرا هیچ امتیاز و کلیکی برای من در سیستم ثبت نمی شود ؟
جواب : شما باید آدرس دقیق سایت یا سایتهایی را که می خواهید در آنها تبلیغ نمایید را از طریق صفحه "تغییر مشخصات کاربری" در سیستم ثبت نمایید در غیر این صورت هیچ کلیکی برای شما محاسبه نخواهد شد.در ضمن چنانچه شما و یا دوستان شما بصورت متوالی بر روی تبلیغات کلیک نمایید سیستم بصورت هوشمند این موضوع را تشخیص داده و پورسانتی به شما تعلق نخواهد گرفت توجه نمایید سایت یا وبلاگ شما باید دارای بازدیدکننده واقعی و مناسبی باشد در غیر اینصورت اگر بدنبال این هستید که از طریق کلیک خود و یا آشنایانتان کسب درآمد نمایید موفق نخواهید بود و کلیکی برای شما ثبت نخواهد شد و بدنبال آن باشید که با سعی و تلاش و استفاده از تجارب افراد موفق در این زمینه ، بتوانید صاحب سایت یا وبلاگ پربازدید و محبوبی شوید.

سوال :شرایط زمانی برای پذیرش کلیک از آی پی ها چگونه می باشد؟
جواب :مانند سایر سیستمهای معتبر جهان مثل گوگل در هر 24 ساعت از هر آی پی فقط 1 کلیک پذیرفته خواهد شد.

سوال : چرا با کلیک بر روی بنرهای معرفی سایت هیچ پورسانت یا کلیکی محاسبه نمی شود ؟
جواب : بنرهای معرفی سایت فقط جهت عضوگیری می باشند و کلیک یا پورسانتی از جانب آنها محاسبه نخواهد شد.

سوال : چگونه باید برای خود زیرمجموعه جذب نمایم ؟
جواب : برای اینکار به صفحه "دریافت کد معرفی سایت" مراجعه نمایید.

سوال : با وجود اینکه چندین نفر از طریق من در سیستم عضو شدند ولی آنها در لیست زیر مجموعه های من نمایش داده نمی شوند علت چیست ؟
جواب : به شما توصیه میشود که توضیحات ارائه شده در صفحه "گزارش زیر مجموعه ها" را با دقت مطالعه نمایید .

سوال : پس از مراجعه به صفحه "تغییر مشخصات کاربری" متوجه شدم که سایت من به علت عدم فعالیت حذف شده است.آیا می توانم مجددا آن سایت را ثبت نمایم؟
 جواب : بله شما می توانید از طریق همان صفحه این کار را انجام دهید و اگر حتی یک کلیک از آن در سیستم ثبت شود دیگر آن سایت حذف نخواهد شد ولی چنانچه پس از 48 ساعت هیچ کلیکی از آن در سیستم ثبت نشود بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

سوال :حداقل کارکرد و اعتبار جهت واریز پورسانت به حساب چقدر می باشد؟
جواب : 20000 تومان

سوال :من چگونه باید درخواست واریز پورسانت به حساب بانکی ام را به شما بدهم؟
جواب : شما می توانید پس از رسیدن به حد نصاب 20000 تومان در روزهای 23و24و25 هر ماه از طریق صفحه درخواست پورسانت این کار را انجام دهید.پورسانت شما حداکثر تا سی ام همان ماه به حسابتان واریز خواهد شد.در صورت نرسیدن به حد نصاب اعتبار و پورسانت شما محفوظ خواهد بود و به ماه بعد منتقل می شود.

سوال :آیا امکان واریز پورسانت من به حسابهایی به جز سیبا(ملی) و سپهر(صادرات) وجود دارد؟جواب : خیر. ولی افرادی که فاقد حساب در بانکهای صادرات و ملی هستند می توانند در قسمت نوع حساب گزینه سایر حسابها و در قسمت شماره حساب 13 رقم به دلخواه وارد نمایند.سپس در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب در یکی از بانکهای ملی یا صادرات اقدام کرده و یا از حساب نزدیکان خود استفاده نمایند و اطلاعات شماره حساب را از طریق پنل کاربری اصلاح نمایند.  

 

 برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید :  

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

رتبه سنج گوگل