X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 17 دی‌ماه سال 1388

محسن نامجو، موزیسین و خواننده سرشناس ایرانی(که چندی پیش خبر همکاری گلشیفته فراهانی با او در آلبوم جدیدش منتشر شد)، در روز قبل از اختتامیه جشنواره بزرگ فیلم ونیز، کنسرتی برگزار خواهد کرد که نخستین حضور یک خواننده و نوازنده ایرانی در تاریخ این فستیوال است. اما گلشیفته فراهانی، که نوازندگی پیانوی آلبوم جدید(که بزودی منتشر خواهد شد) محسن نامجور را بر عهده دارد، به همراه او در این فستیوال معتبر حضور دارد و ضمن نوازندگی پیانو، همخوانی چندین قطعه را نیز بر عهده خواهد داشت. همچنین در تیزر تبلیغاتی این برنامه، تصویر گلشیفته فراهانی نیز مشاهده می شود 

گزارش سایت موسیقی پرشیا از این کنسرت و حضور گلشیفته فراهانی در آن:

جشنواره ی بین المللی فیلم ونیز امسال در شب قبل از اختتامیه پذیرای اجرای محسن نامجو خواننده و موزیسین ایرانی می باشد . جشنواره ی امسال ونیز شصت و دومین دوره ای آن را می گذراند.

این جشنواره که یکی از فستیوال های معتبر جهان می باشد از تاریخ یازدهم شهریور ماه آغاز به کار کرده است و تا بیست و یکم شهریور ادامه خواهد داشت .

کنسرت محسن نامجو شب قبل از اختتامیه و در روز جمعه بیستم شهریور ماه انجام خواهد شد . محسن نامجو در این کنسرت بعضی از آثار جدیدش را اجرا می کند و بعضی از آهنگ ها هم با تنظیم ارکستر اجرا خواهد شد و در این اجرا ها گلشیفته فرهانی هنرمند از ایران رفته نوازندگی پیانو و همخوانی در چند قطعه را به عهده خواهد داشت . این اجرا در ساعت 11 شب به وقت ایتالیا انجام می شود.

آلبوم جدید محسن نامجو مراحل پایانی خود را می گذراند که در ماه های آینده وارد بازار می شود و در این آلبوم نیز گلشیفته فرهانی نوازندگی پیانو را برعهده داشته است. 


رتبه سنج گوگل